آسیب در زمان حمل و نقل

اسپیرمال همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت پس از تحویل سفارش به اسپیرمال از طریق کانالهای ارتباطی معرفی شده اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش اسپیرمال ارسال شود.

کالای دارای اشکال

اسپیرمال تمام تلاش خود را در تهیه و توزیع کالاهای با کیفیت انجام خواهد داد اما در برخی موارد ممکن است کالا دارای مشکل ظاهری یا عملکردی باشد که نیاز به تعویض دارد این فرآیند با توجه به شرایط عودت کالا در اسپیرمال تعریف شده است و مشتری می تواند با خیال راحت نسبت خرید خود اقدام کند و در صورتی که کالا دارای مشکل عملکردی یا ظاهری بود با رعایت شرایطی که در رویه بازگشت کالا ذکر شده است نسبت به تعویض کالا اقدام نماید لذا حتما شرایط بازگشت کالا را مطالعه دقیق نمایید تا از تعهدات ما مطلع شوید و بتوانید به راحتی و مطمئن خرید نمایید

 

تمامی قطعات و لوازم خودرو که در سایت اسپیرمال ارائه شده است شامل شرایط فروش کالای مصرفی می باشند و خریدار نمی تواند امکان تست قطعه را داشته باشد.
لذا آن دسته از مشتریانی که سفارشات خود را پس از دریافت به دلیل انتخاب نادرست می خواهند مرجوع کنند ، در شرایطی که قطعات خریداری شده از بسته بندی خارج شده باشند امکان مرجوع کردن ندارند در غیر این صورت اگر بسته بندی قطعات باز نشده باشد خریدار می تواند با بر عهده گرفتن هزینه پست و هماهنگی با سایت اسپیرمال نسبت به عودت آن اقدام نمایند. بدیهی است که حداکثر تا 7 روز کاری می توان قطعاتی را که پلمپ و بسته بندی آن دست نخورده باشد مرجوع یا تعویض نمود.

 

مشخصات فنی و محتوا

سایت اسپیرمال تمام دقت و تلاش خود را جهت ارائه مطالب و اطلاعات درست از منابع معتبر و شرکت های سازنده قطعات می نماید. با این وجود در صورت وجود خطا در محتوا و مشخصات فنی نوشته شده در سایت و مقایرت آن با محصول دریافتی محصول قابل استرداد می باشد.
پس از بررسی خطای اعلام شده خریدار توسط کارشناسان اسپیرمال و تایید صحت خطا با هماهنگی خریدار قطعه تعویض یا مبلغ پرداختی عودت داده می شود.

دسته بندی های فروشگاه